Spokojny i bezpieczny sen to priorytet dla każdego rodzica. Nasza hurtownia artykułów dziecięcych to idealne miejsce, w którym znaleźć można akcesoria dla dzieci i niemowląt, między innymi poduszki, muślinowe śpiworki, prześcieradła bawełniane czy ochraniacze do łóżeczka. Kompletując wyprawę warto wziąć pod uwagę wybór odpowiednich tekstyliów.

Pościel dla dziecka

Nie jest to obowiązkowe wyposażenie, bowiem wiele młodych mam rezygnuje z zakupu tego typu produktu. Wiele położnych i pediatrów rekomenduje używanie rożków czy otulaczy od pierwszych dni życia. Jednym z popularniejszych gadżetów jest także muślinowy śpiworek, który niweluje jakiekolwiek ryzyko przypadkowego zakrycia buzi podczas snu. W przypadku nieco chłodniejszych nocy, warto wówczas dokupić akcesoria dla niemowlęcia, takie jak poduszka, prześcieradło bawełniane lub kocyk. Należy jednak zwrócić uwagę, by akcesoria te były wypełnione antyalergicznymi włókninami. W przypadku poduszki, powinna ona być płaska i wyprofilowana, by nie utrudniać swobodnego przekręcania główki.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wśród akcesoriów dla dzieci, które można znaleźć w naszej hurtowni artykułów dziecięcych znaleźć można także ochraniacze do łóżeczka. Również nie jest to obowiązkowy element wyposażenia, jednak dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia będzie on przydatny. Ochraniacz do łóżeczka na szczebelki chroni nóżki i rączki dziecka, które podczas snu, mogą uderzyć o nie. Dodatkowo w naszej hurtowni znajdują się modele uszyte z tkanin, które nie ograniczają przepływu powietrza. Dysponujemy wieloma wzorami i kolorami akcesoriów dla dzieci, zwłaszcza tych tekstylnych.