Położne i konsultantki laktacyjne polecają matkom laktatory Medela. Są to urządzenia naturalnie wspierające karmienie dzieci piersią. Zapewnią łatwe i wygodne odciągnie pokarmu. W naszej hurtowni artykułów dla dzieci i niemowląt znajdziesz zarówno manualne jak i zasilane prądem laktatory. Medela to szwajcarska firma, która oferuje wiele akcesoriów dla dzieci.

Dyskretny i małych rozmiarów odciągacz ręczny jest wygodny w transporcie. Dedykowany jest zwłaszcza mamom, które karmią wyłącznie piersią, a ze sprzętu korzystają tylko okazjonalnie, np. podczas podróży. Jest on funkcjonalny – nie wymaga zasilania sieciowego ani akumulatorowego. Zajmuje mało miejsca i bardzo cicho pracuje. Jego uchwyt jest ergonomiczny i można go bez trudu przekręcać. Pozwala to na trzymanie rąk w wygodnej dla Ciebie pozycji. Urządzenie jest proste w obsłudze i łatwe w konserwacji. Technologia 2-Phase Expression odwzorowuje naturalne odruchy ssania dziecka. Budowa 2-fazowa pozwala je imitować naprzemiennie – wolniej lub szybciej. Urządzenia ręczne są tańsze od tych zasilanych prądem.

Dlaczego warto wybrać elektryczne laktatory Medela?

To urządzenia nowoczesne i zaawansowane technologicznie, dostępne w wersji na jedną lub dwie piersi. Bezpieczeństwo użytkowania i wysoką wydajność potwierdziły badania kliniczne, które zostały przeprowadzone w Niemczech. Brało w nich udział kilkaset pań w różnym okresie karmienia. Mobilny laktator elektryczny Medela powala ustawiać kilkanaście różnych poziomów odciągania. Zainstalowany system 2-Phase Expression naśladuje instynktowny rytm ssania dziecka. Znacznie ułatwia to odsysanie pokarmu. Idealnie dopasowany do kształtu piersi owalny lejek można swobodnie obracać o 360 stopni. Zapobiega to uciskowi dróg mlecznych i blokowaniu kanalików. Dzięki innowacyjnej technologii PersonalFit Fleks możesz odciągać mleko w dowolnej dla siebie pozycji. Bez problemu nauczysz się posługiwania tym urządzeniem. Przed użyciem warto przeczytać instrukcję. Laktator elektryczny działa po podłączeniu do sieci, ale może też być zasilany akumulatorem. Jest łatwy do utrzymania w czystości. Można go szybko rozłożyć i zdezynfekować.

Laktator Medela podwójny – maksymalna wydajność i wygoda

To małe i bardzo lekkie urządzenie mobilne jest doskonałym rozwiązaniem dla matek pracujących. Jeśli planujesz regularnie odciągać pokarm, warto w nie zainwestować. Odsysanie mleka z obu piersi naraz wzmaga bowiem wydzielanie hormonu odpowiedzialnego za jego produkcję. Model Swing Max Flex pozwala w krótkim czasie uzyskać dwa razy więcej pokarmu. Jest on wyposażony w 2-fazowy rytm odciągania. Laktator podwójny Medela możesz wszędzie ze sobą zabrać. Małe gabaryty akumulatora znacznie to ułatwiają. Urządzenie jest łatwe w obsłudze. Ma też cyfrowy wyświetlacz LCD i zegar. Sama je dowolnie zaprogramujesz – wybierzesz szybkość i czas odciągania mleka. Dzięki funkcji zapamiętywania nie musisz za każdym razem ustawiać programu. Za pomocą przycisków zwiększania i zmniejszania możesz regulować poziom ciśnienia odsysania. Jest też możliwość indywidualnego doboru lejka do wielkości brodawki. Znacznie poprawia to komfort ściągania pokarmu.