W szerokim asortymencie naszej hurtowni artykułów i akcesoriów dziecięcych i niemowlęcych znajdziesz akcesoria do laktatora Medela. Oferujemy między innymi produkty Medela takie jak::

  • lejki Medela, dostępne w różnych rozmiarach. Możliwość indywidualnego dopasowania produktu zapobiega urazom brodawek. Artykuł idealnie sprawdzi się w podróży,
  • zestaw zapasowych części do laktatora Medela. W jego skład wchodzą 2 zaworki i 6 membranek,
  • Quick Clean Medela – szczotka do czyszczenia butelek, smoczków i akcesoriów do laktatora, której użycie nie powoduje uszkodzenia szkła czy plastiku i dociera nawet w najdrobniejsze zakamarki, doskonale usuwając resztki mleka oraz torebki do szybkiej dezynfekcji w kuchence mikrofalowej.

Medela – akcesoria do laktatora

W tej kategorii umieściliśmy także wielorazowe butelki Medela do przechowywania, mrożenia i podawania pokarmu. Wykonano je z bezpiecznego tworzywa, które umożliwia zachowanie najcenniejszych właściwości mleka matki oraz trzymanie go w lodówce czy zamrażarce. Kolorowa skala ( w mililitrach i uncjach) umieszczona na produkcie pozwala na precyzyjne odmierzenie ilości odciągniętego pokarmu. Co ważne, butelki można stosować ze wszystkimi laktatorami Medela.