Jednym z najważniejszych elementów wyprawki dla noworodka jest smoczek, który doskonale uspokaja dziecko. Wśród wielu firm produkujących artykuły dla niemowląt, ogromną popularnością cieszy się duńska marka Bibs.

Proponowane przez naszą hurtownię z akcesoriami dla dzieci i niemowląt smoczki kauczukowe Bibs są organiczne, nietoksyczne i nie powodują alergii. Mogą być stosowane u dzieci już od pierwszego dnia życia. Specjalnie zaprojektowany, odpowiedni kształt produktu zapewnia maluszkowi swobodne oddychanie oraz nie wykazuje negatywnego wpływu na rozwój zgryzu lub mowy.

Klasyczny smoczek uspokajający Bibs jest w pełni bezpiecznym artykułem, który idealnie wycisza i uspokaja noworodka. Zaspokaja potrzebę ssania, dzięki czemu pomaga zredukować stres i zbędne emocje.

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo wybierać spośród różnych kolorów i rozmiarów smoczka, perfekcyjnie dopasowanych do wieku i potrzeb dziecka.

Dlaczego warto wybrać smoczek uspokajający Bibs?

Wśród wielu zalet smoczków uspokajających Bibs, należy wyróżnić między innymi:

  • wykonanie z najwyższej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych dla dziecka,
  • odpowiednio umieszczone w osłonce otwory, które zapewniają noworodkom stały dostęp do świeżego powietrza,
  • doskonałe wyprofilowanie smoczka, dzięki któremu nie dotyka on ust i brody maluszka. Zapobiega tym samym wystąpieniu niepożądanych reakcji alergicznych, np.: czerwonych plamek czy krostek,
  • prostotę i elegancję. Klasyczne kształty i kolory są odpowiednie dla wszystkich dzieci.

Ponadto każdy element produktu został zaprojektowany przy pomocy neonatologów, co sprawia, że jest idealnie dobrany do potrzeb użytkownika w danym wieku.

Coraz więcej rodziców decyduje się na smoczki wykonane z naturalnego kauczuku organicznego, pochodzącego z drzew Hevea.

Wszystkie smoczki Bibs dostępne na naszej stronie internetowej zostały wykonane w Danii i spełniają poszczególne wymogi europejskie. Każdy z proponowanych przez nas artykułów został dokładnie opisany.