Proces mycia i sterylizacji laktatorów oraz ich dodatkowych elementów bywa uciążliwy. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy do tego usprawniających pracę akcesoriów. W ofercie marki Medela znajdziemy wiele produktów typu quick clean, umożliwiających precyzyjne i wygodne  czyszczenie i innych akcesoriów do laktatorów.

Medela Quick Clean

W naszej hurtowni artykułów i akcesoriów dziecięcych i niemowlęcych znajdują się przyrządy przeznaczone do oczyszczania odciągaczy marki Medela i ich części.

Są to:

  • szczotka Quick Clean do butelek i smoczków, wolna od związków toksycznych, tzw. BPA. Jej cechą charakterystyczną jest to, że dopasowuje się do kształtów naczynia, jednocześnie czyszcząc nawet najtrudniej dostępne miejsca oraz nie uszkadzając powierzchni szkła/plastiku.
  • zestaw torebek Quick Clean służący szybszej i łatwiejszej dezynfekcji akcesoriów. Proces wyparzania w kuchence mikrofalowej polega na wytwarzaniu pary zabijającej 99,9% drobnoustrojów i bakterii. Jest przyjazny środowisku i w pełni bezpieczny, gdyż przeprowadza się go bez zastosowania chemikaliów oraz innych szkodliwych substancji.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań możliwe jest dokładne oraz bezpieczne czyszczenie sprzętu używanego przez kobiety karmiące piersią.