Jeśli za kilka miesięcy powitasz dziecko na świecie, to najwyższy czas, by zacząć rozglądać się za różnego rodzaju artykułami dziecięcymi, które będą niezbędne w pierwszych dniach życia niemowlęcia. Ubranka, butelki, wanienka czy przewijak to tylko niektóre produkty, które jako pierwsze powinny znaleźć się w koszyku zakupowym. O czym należy jeszcze pamiętać?

Czy istnieje najlepszy smoczek dla niemowlęcia?

Potrzeba i odruch ssania to jedna z podstawowych cech, które wyróżniają młode ssaki zarówno w świecie zwierząt, jak i ludzi. Już podczas badania USG można zaobserwować, jak maluszek ssie swój kciuk. Dlatego zakup smoczka dziecięcego jest tak ważny podczas kompletowania wyprawki. Nasza hurtownia artykułów dziecięcych to miejsce, w którym znajdują się różne modele smoczków, między innymi kauczukowe czy uspokajające. Są to akcesoria dla niemowląt niemalże niezbędne od pierwszych dni życia.

Rodzaje smoczków dla niemowląt

W prowadzonej przez nas hurtowni artykułów dziecięcych znaleźć można różne akcesoria dla dzieci, między innymi smoczki uspokajające. Swoim kształtem powinien jak najbardziej przypominać pierś mamy, dzięki czemu język niemowlęcia znajdzie się w naturalnej pozycji, co pozwoli mu się uspokoić. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych wzorów, od klasycznych po te bardziej fantazyjne i kolorowe. Do popularnych modeli należy także smoczek kauczukowy, wykonany z bardzo miękkiego i plastycznego surowca. Ten model również świetnie imituje kobiecą pierś, dlatego smoczek z kauczuku świetnie sprawdzi się jako pierwszy rodzaj dla noworodka. Naturalna miękkość pozwoli mu dopasować się do ruchów dziecka, nie pozostawiając śladów czy odgnieceń na delikatnej buzi niemowlaka.