Ogromny wybór produktów dla niemowląt sprawia, że coraz łatwiej znaleźć w pełni bezpieczny artykuł. Wśród smoczków dla dzieci ogromną popularnością cieszą się wyroby kauczukowe duńskiej firmy Bibs. Kupując je w naszej hurtowni z artykułami dziecięcymi i niemowlęcymi, mają Państwo pewność, że zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa i spełniają wszystkie, niezbędne wymogi europejskie.

Ze względu na rekomendację wymiany smoczka co 30 dni, szczególnie polecamy zestawy Bibs 2-pack. Ich zakup pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu, który jest niezbędny przy dokonywaniu kolejnych transakcji. Proponujemy kauczukowe smoczki uspokajające w różnych kolorach i rozmiarach, dostosowanych do wieku dzieci. W pełni bezpieczne i organiczne produkty są także idealnym prezentem dla maluszka. Mogą być stosowane u niemowląt już od pierwszego dnia życia.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup smoczków Bibs 2-pack?

Decydując się na wybór smoczka uspokajającego Bibs, zapewniają Państwu swoim dzieciom należyte bezpieczeństwo. Odpowiednio wyprofilowana osłonka posiada otworki, które gwarantują maleństwu swobodę oddychania. Ponadto smoczek nie dotyka brody i ust dziecka, nie powodując niepożądanych reakcji alergicznych, takich jak: krostki, zaczerwienienia, czy wykwity. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż produkt został wykonany we współpracy z neonatologami, dzięki czemu jest doskonale dopasowany do potrzeb wieku rozwojowego maluszka.

Wśród zalet smoczków uspokajających Bibs 2-pack warto wyróżnić również:

  • wykonanie z organicznego kauczuku hevea, który jest uznawany za niezwykle bezpieczny dla skóry niemowląt, jest nietoksyczny i nie powoduje alergii,
  • dużą wytrzymałość i elastyczność ułatwiająca maleństwu ssanie,
  • zapewnienie uspokojenia i ukojenia nerwów dziecka,
  • prostotę i elegancję kształtów i kolorów.

Każdy produkt na naszej stronie internetowej został dokładnie opisany. Zachęcamy do zakupu Bibs 2-pack, który doskonale sprawdzi się zarówno dla noworodków, jak i większych dzieci.