Wśród mam karmiących w naturalny sposób swoje dzieci, dużym zainteresowaniem cieszy się laktator szwajcarskiej firmy Medela. Produkt został przebadany pod kątem bezpieczeństwa. Łączy komfort i wygodę użytkowania. W naszej hurtowni artykułów i akcesoriów dziecięcych i niemowlęcych można dokupić do niego części zamienne, które pozwolą w pełni cieszyć się okresem macierzyństwa poprzez zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania przyrządu, gdy będzie najbardziej potrzebny.

Medela – części do laktatora

Zestaw części dodatkowych do laktatora Medela składa się z:

  • 2 zaworków,
  • 6 membranek.

Akcesoria te są pewnego rodzaju wsparciem dla kobiet zmagających się z problemami laktacyjnymi, a także dla tych, które chcą usprawnić proces odciągania mleka. Wymiana elementów powinna nastąpić w momencie ich uszkodzenia albo zanieczyszczenia, o czym może świadczyć między innymi powstała w butelce piana. W celu zachowania dłuższej żywotności laktatora oraz jego części należy pamiętać o dokładnym usunięciu z nich zabrudzeń po każdym użyciu.

Oferowane produkty są odpowiednie do większości odciągaczy marki Medela. Wyjątek stanowią jedynie modele Swing Maxi oraz Freestyle.