W naszej hurtowni artykułów dziecięcych i niemowlęcych ogromną popularnością cieszą się wielofunkcyjne poduszki pielęgnacyjne Candide, które przysłużą się zarówno dla dziecka jak i dla mamy. Kobietom w ciąży zapewniają komfort i wygodę odpoczynku.

Ponadto, pomagają utrzymać dziecko w prawidłowej pozycji w trakcie karmienia piersią. Pozwalają położyć niemowlę na odpowiedniej wysokości, zmniejszając tym samym ucisk na jego plecy. Szczególnie polecamy jedyną na rynku, opatentowaną poduszkę Multirelax, posiadającą certyfikat Oeko-Tex. Artykuł został wyposażony w praktyczną kieszeń na pasy bezpieczeństwa. Produkt zapewnia maleństwu pełen relaks i zapobiega ulewaniu pokarmu.

Każda proponowana przez nas poduszka Candide została wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wszystkie artykuły są dokładnie opisane. Polecamy różne wzory i kolory, spośród których każdy znajdzie idealny dla siebie model.

Poduszka Candide Panda

Jeśli chcą Państwo zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo i komfort odpoczynku, polecamy poduszki Candide Panda. Produkty zostały zaprojektowane przez specjalistów pediatrii, których celem jest zapobieganie deformacji, czy spłaszczeniu główki niemowlęcia. Wśród wielu zalet artykułów, należy wyróżnić:

  • wykonanie ze specjalnej pianki Memory, dopasowującej się indywidualnie do kształtu głowy dziecka,
  • funkcję redukcji punktowego nacisku na główkę,
  • możliwość użytkowania od pierwszych dni życia do ukończenia 6. miesiąca.

Modele air plus zostały wykonane z oddychających, antyalergicznych materiałów gwarantujących doskonały przepływ powietrza. Dzięki temu produkt zapobiega poceniu się głowy dziecka.

Każda poduszka Candide dostępna na naszej stronie internetowej została dokładnie opisana. Oferujemy wiele kolorów, spośród których każdy znajdzie swój ulubiony. Model Panda jest idealnym prezentem dla każdego maluszka. Jest odpowiedni do użytku w łóżeczku, kołysce, wózku, czy foteliku samochodowym.